Нінбо Китай Пам'ятки

 

Озеро Дунцяньху - пам'ятка Нінбо

 

Сьогодні було неділю, і я вирішив відвідати якесь цікаве місце в Нінбо.За запитом «пам'ятки Нінбо» я знайшов озеро Дунцзяньху, як одне з цікавих місць для туризму.

 

Сказано - зроблено. Таксі до озера коштувало близько 30 юанів, зовсім небагато, враховуючи місцеві відстані.Таксист (а ним виявилася жінка років сорокапяті) висадив мене, не доїжджаючи до озера, біля одного з каналів.

 

Район виявився дуже колоритним - каламутна зелена вода в каналі, китайці, що стирають в ній свої речі, жахливі будинки навколо - справжнісінькі «трущоби Шанхая», якщо не знати, де знаходишся.Загалом, благодать для романтиків Азії.

   

Місцева Венеція

 

Смачний китайський дедуля =)

 

А ось і хатини дядька Тома =)

 

Пройшовши приблизно кілометр нетрів, я поступово опинився в більш охайному місці, з якого починалася туристична набережна озера Дунцяньху.Тут було багато гуляють і фотографуються китайців. Діти запускали повітряні змії. На хвилях гойдалися різні човна.Вартість оренди весловому човники виявилася 160 юанів на годину. Цілком підйомна ціна, для бажаючих покататися.

 

Чудова бамбуковий гай

 

Прогулявшись вздовж берега озера, я зловив таксі і поїхав в парк розваг, що знаходиться на іншому березі.Парк виявився платним - 20 юанів з людини (приблизно 3 долари), і доглянутим.Скрізь були покажчики англійською та китайською мовами. У парку я піднявся на досить круту гору, помилувався околицями і погуляв в бамбуковому гаю.Неподалік дві команди китайців влаштували змагання типу пейнтболу, але тільки з лазером замість кульок.

Китаянка в засаде

Нагулявшись по парку, я поймал рикшу (или как его зовут), и вернулся назад, обнаружив по пути замечатльную рощу скауры, которую я сразу не заметил.У цьому гаю кілька фотографувалися кілька пар наречених і наречених.Думаю, у них вийшли відмінні фотографії =)


заказать

Похожие страницы: