Китайський Курорт Удалянчи

є дві ями (для російських

Широко відомою оздоровницею північного Китаю є місто Удалянчи.Невелике місто з вигляду непрімечателен: низькі будиночки, практично повна відсутність інфраструктури, неспішне протягом часу.

 

Колись давно тут вивергалися вулкани. Місце було лишком придатне для життя, через тектонічну нестабільності грунту, і навіть всюдисущі китайці відверто побоювалися освоювати цю землю.

 

У 1721 році один з вулканів ожив востаннє, і, ізвергнув тонни попелу і лави, затих назавжди.Але насправді, останнім пробудження гіганта було знаковим: потоки лави перекрили річку, зім'явши її гирло, зруйнувавши берега, і розмежувавши води на п'ять невеликих озер, пов'язаних між собою.Ці п'ять озер і дали назву місту, знову відбудованому поблизу магмового попелища, - Удалянчи - «П'ять великих озер».

 

Зараз Удалянчи - це всекитайський курорт. Цілющі води радонових джерел здатні впоратися з хворобами очей, суглобів і шкірними захворюваннями.Щороку тисячі російських туристів їдуть сюди, в надії поправити здоров'я.37 здравниць Удалянчи приймають пацієнтів цілий рік, допомагаючи людям не тільки пробудися фізично, а й відпочити душею.

 

Умови проживання пацієнтів найрізноманітніші: від економ варіанту, до розкішних номерів класу люкс.При цьому бронювати номери потрібно заздалегідь, оскільки про лікарів Удалянчи складають легенди, і бажають позбутися недуг записуються на поїздку за рік вперед.

 

Лікування пацієнтів проводять лікарі вищої категорії, при яких постійно знаходиться перекладач.На першому прийомі доктор ознайомиться з історією хвороби, і призначить курс лікування, який ви проходитиме самостійно, за розкладом.Персонал на побутової рівні непогано володіє російською, тому не переживайте, що вас не зрозуміють.

 

В Удалянчи пропонують не тільки оздоровчі курси масажу, голкорефлексотерапії і ванни з мінеральною водою.Тут так само проводяться операції на суглобах, операції з видалення хребетних гриж, лікування методом «голка-ніж».«Голка-ніж» - це один з найбільш популярних методик лікування, що застосовуються китайськими фахівцями для боротьби з хандроз, радикулітами та іншими подібними захворюваннями.Лікар під місцевим знеболенням робить тонкі проколи по точках нервових закінчень, блокуючи їх з купируя больові відчуття.Укупі з масажем і рефлексотерапією, даний метод дає довготривалий позитивний ефект.


medicaid fraud attorney

Похожие страницы: