Лікувальні Тури в Китай Ціни

Население Китая Розташування: сучасний Китай носить назву Китайська Народна Республіка (КНР).Китай знаходиться у східній частині Євразійського материка на західному узбережжі найбільшого в світі Тихого океану.Протяжність сухопутного кордону становить - 22 тисячі кілометрів, а берегової лінії - 18 тисяч кілометрів.КНР омивається бохайской затокою, Жовтим, Східно-Китайським і Південно-Китайським морями.У прибережній зоні налічується понад 5 тисяч островів, серед яких найбільші - Тайвань і тропічний острів Хайнань.Китай межує з Кореєю на північному сході, з Росією і Монголією на півночі, з Казахстаном і Киргизстаном на заході, з Афганістаном, Пакистаном, Непалом, Бутаном та Індією - на південному заході, з Бірмою, Лаосом і В'єтнамом - на півдні.На сході і південному сході Китай має морські кордони з Японією, Філіппінами, Малайзією, Брунеєм та Індонезією.

Населення: 1 млрд. 300 млн. чоловік. Найбільш густонаселені райони країни - це рівнини в нижній течії річок Цяньтанцзян і Янцзи, в дельті Чжуцзян, Хуанхуайская рівнина і Сичуаньськая западина.Проживають в Китаї люди 56 національностей. Столица Китая - Пекин Найчисельнішою національністю вважається хань, складова близько 92% населення Китаю.Решта 55 національностей - всього 8%, і їх називають національними меншинами (це маньчжури, Чжуан, їян, хуей, уйгурти, маочане, тибетці, монголи і туцзяне).

Територія: 9561000 кв. км

 

Клімат: значна частина території Китаю лежить в зоні помірного клімату, південна частина - в тропіках і субтропіках, північні райони прилягають до зони континентального клімату.Ідеальний час для поїздок до Китаю - пізня весна, особливо травень, або осінь, з вересня по жовтень, а на півдні листопад-грудень. Транспорт Китая Середня температура в північних районах взимку близько -7 гр.С (не рідкість і -20 гр.С), влітку біля +22 гр.С і досить сухо. У центральній частині Китаю взимку від 0 гр.С до -5 гр.С, влітку - близько +20 гр.С). У південних районах взимку від +6 гр. С до +15 гр. С, влітку - вище +25 гр.С. На острів Хайнань можна їздити цілий рік.Середньорічна температура на острові +28 гр.С, температура морської води +25.6 гр.С.

 

Столиця: Пекін - всесвітньо відомий культурний та історичний центр.У перекладі з китайської мови назва міста означає «північна столиця».Пекін відомий тим, що тут були виявлені при археологічних розкопках останки первісної людини синантропа ("пекінського людини"), який жив 700 тисяч років тому.Найдавніше ім'я Пекіна - "Цзи". В 1045 до н. е.. на місці нинішнього Пекіна заснована столиця феодального князівства Янь.З 221 р. до н.е., коли імператор Циньшихуана об'єднав Китай, і аж до 937 г.н. е.. Пекін був важливим стратегічним пунктом на півночі Китаю і адміністративним центром князівств.У 938 р. н. е.. династія Ляо зробила Пекін (у той час називався Яньцзін) своєю другою столицею.Після цього протягом 650 років Пекін був столицею китайської держави за часів династій Цзінь, Юань, Мін і Цин.1 жовтня 1949 була проголошена Китайська Народна Республіка, і з тих пір Пекін став столицею Нового Китаю.Пекін - культурний центр Китаю.


Waterproof plastic cases with handle plastic flight case "Best Flight Cases".

Похожие страницы: